Close
Понад 20 років надаючи професійні послуги з технічного обслуговування
комерційної нерухомості, ми піднімаємо загальний рівень стандартів ринку та фасіліті-менеджменту України
Якість
Усі роботи виконуються у суворій відповідності до міжнародних технічних норм з використанням сертифікованих матеріалів, діє система гарантійного та післягарантійного обслуговування
Оперативність
Центр оперативного реагування COMPASS FM приймає заявки на аварійний ремонт об'єктів обслуговування 24/7
Сучасні технології
Використання сучасної техніки та технологій дозволяє виконати сервісні та ремонтні роботи на вашому об'єкті з мінімальними витратами часу та грошей
Весь комплекс послуг «з перших рук»
Одна з головних переваг COMPASS FM - виконання всіх видів технічних робіт без посередників, прихованих платежів і передоплат
КЛЮЧОВІ ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ COMPASS FM
COMPASS FM
2001

Розпочавши свою діяльність у 2001 році, компанія пройшла довгий шлях розвитку та набула колосального досвіду в управлінні нерухомістю, беззаперечного статусу лідера та репутацію надійного ділового партнера.

Першим кроком на шляху до здійснення задуманого стало створення в групі компаній «Октава» українського бізнесмена Олександра Кардакова підрозділу з управління нерухомістю групи. Стратегія включала розвиток взаємовідносин з державними і комерційними постачальниками послуг, побудову і використання бізнес-моделей компанії. Далі була корпоративна реструктуризація, підвищена ефективність управління проектами, створені департаменти оренди та технічної підтримки.

2007

Набравшись досвіду, в 2007 році компанія взяла в управління перший великий об’єкт комерційної нерухомості — бізнес-центр COMPASS FM (клас В+) і, продемонструвавши значне збільшення обсягу контрактів та виконаних робіт за рахунок розширення портфеля послуг, продовжила активний розвиток, оптимізацію бізнес-процесів, підвищення ефективності роботи із замовниками.

2013

2013 – 2014 роки – створення компанії COMPASS FM та вихід на передові позиції: послуги з управління нерухомістю та технічного обслуговування надаються у 24 регіонах нашої країни. У цей же час компанія увійшла до списку «Топ-8 найбільш затребуваних керуючих компаній України», чому сприяло впровадження нової системи контролю, що дозволяє одночасно керувати більш ніж 400 об’єктами нерухомості площею понад 100 тисяч кв. м.

2015

З 2015 року COMPASS FM у тому числі надає послуги фасіліті-менеджменту офісам міжнародних компаній загальною площею 6 860 кв. м. Здійснено впровадження системи менеджменту якості ДО 9001:2008.

2017

Компанія приєднується до Європейської бізнес-асоціації та, не зупиняючись на досягнутих цілях, продовжує розвиток нових напрямів діяльності.

2021

COMPASS FM є постійним та надійним фасіліті-партнером найбільших державних та комерційних підприємств України, серед яких Національний банк України, Полтава Банк, Форвард Банк, Укргазбанк, JUSK, TNT, Державна податкова служба, Міністерство аграрної політики, Укренерго та багато інших.

ДИРЕКТОР ООО «КОМПАС ФМ»
Веремиенко Александр
Заполнить онлайн-заявку